Sportivate-Playground-Animatie
SPORTIVATE:
Algemeen/PLayground
Jelte Bakker info@sportivate.nl
Support (Back-office)
Mariëlle Bakker & Gert van Assen support@sportivate.nl
Scholen/Basisonderwijs & BSO
Dennis Blewanus scholen@sportivate.nl & bso@sportivate.nl
Buurtspeelcoach
Anne Bakker (Speelcoach) Info@buurtspeelcoach.nl
Recreatie
Richelle Kramer Recreatie@sportivate.nl
Feestje
Kevin Hop feestje@sportivate.nl
Bedrijven
Mozes Hoppenbrouwer – Beweegmee@sportivate.nl
Evenementen
Luuk Fugers Event@sportivate.nl 
Bezoek:
Correspondentie:
Disketteweg 1, 3821 AR Amersfoort
Haarlemmermeerpolder 11, 3825 JJ Amersfoort

Heb je een vraag, wil je vrijblijvend informatie over een programma of evenement,
laat dan je gegevens achter. We nemen spoedig contact met je op!



    "Sportivate is een enorme meerwaarde voor het hele pedagogische klimaat op onze school"

    - Onno Hoekstra, obs De Vlindervallei


    Sportivate. Alle rechten voorbehouden. | info@sportivate.nl
    Algemene voorwaarden

    Sportivate-SBB-Erkend-Leerbedrijf
    Sportivate-Centraal-footer