SPORTIVATE:
Algemeeninfo@sportivate.nl
School
Dennis Blewanus dennis@sportivate.nl – (06)18856419
Bso
Rob Geertsma bso@sportivate.nl – (06)38747973
Feestje
Ethan van Zwol feestje@sportivate.nl – (06)12938855
Bedrijven
jelte Bakker jelte@sportivate.nl
buurtSPEELcoach
Yannick Cornelisz (Wijktrajecten) yannick@sportivate.nl – (06)51860078
Anne Bakker (Speelcoach) anne@sportivate.nl – (06)22433879
Evenementen
Luuk Fugers Event@sportivate.nlĀ – (06)40484024
Bezoek:
Correspondentie:
Disketteweg 1, 3821 AR Amersfoort
Haarlemmermeerpolder 11, 3825 JJ Amersfoort

Heb je een vraag, wil je vrijblijvend informatie over een programma of evenement,
laat dan even je gegevens achter. We bellen je zo snel mogelijk even terug.



    "Sportivate is een enorme meerwaarde voor het hele pedagogische klimaat op onze school"

    - Onno Hoekstra, obs De Vlindervallei


    Sportivate. Alle rechten voorbehouden. | info@sportivate.nl | 06 48 46 82 68